GI35 is een passieve piëzo-elektrische akoestische emissiesensor met geïntegreerde voorversterker, deze hoeft niet te worden aangesloten
op de extra voorversterker, waardoor het bedradingswerk wordt vereenvoudigd. De lage frequentierespons maakt hem geschikt voor
het monitoren van grote objecten zoals beton, staalconstructies en geologische structuren. Hij kan ook worden gebruikt voor het monitoren
van lekkage en corrosie van opslagtanks of kleppen en voor het detecteren van deellading.
| Technische Specificaties | |
| Resonantiefrequentie Ref V/(m/s) | 40kHz |
| Frequentiebereik | 15kHz-70kHz |
| Gevoeligheid Piek Ref V/(m/s) | >75dB |
| Geïntegreerde voorversterker | 40dB28V |
| Voorversterker Impedantie | 50Ω |
| Werktemperatuur. | -20 tot 50℃ |
| Afmetingen(DxH) | 22x42.6mm |
| Gewicht | 79 g |
| Materiaal Behuizing | SUS-304 |
| Materiaal Voorzijde | Keramiek |
| Beschermingsgraad | IP62 |
| Connector | SMA |
| Connector Locatie | Zijde |
| Accessoires | |
| Signaalkabel model | RG178/RG316 |
| Bevestiging | Zadeltype |
![]()
Shanghai Liangui Technology Co., Ltd. zet zich in voor de wereldwijde welvaart en ontwikkeling door middel van technologie, met de focus opntelligentequipment &utomation Oplossingen om bedrijven te helpen bij hetverbeterenvan het productieproces en hetminimaliseren van de kostenWij zijn een leverancier van integratiediensten voor intelligente apparatuur en automatiseringsoplossingen.Ons bedrijf heeft een professioneel buitenlands handel verkoopteam en een ervaren technisch ondersteuningsteam, de principes van ons teamwerk zijn klant eerst en snelle oplossingen. Ons bedrijf omvat
NDTTestapparatuur, Akoestische Emissietestinstrumenten,Industriële Robot,Mechanische en Elektrische ApparatuurOnze NDT-testdivisie is gespecialiseerd in R&D, productie, verkoop en technische toepassingsdiensten van Akoestische Emissietestinstrumenten, Ultrasone Foutdetector, Ultrasone Dikte meter en andere Testinstrumenten. Ons R&D-team heeft de mogelijkheid om Sensoren, Elektronische Meetsoftware en Hardware te ontwikkelen, we kunnen ook niet-standaard geautomatiseerde en robotinspectieapparatuur voor klanten aanpassen. Onze producten worden voornamelijk gebruikt in het Industrieel Veld (Luchtvaart, Spoorwegen, Automotive, Olie & Gas, Productie, Procesindustrie) en Energieopwekking (Hernieuwbaar, Kernenergie, Nieuwe Reactoren, Geavanceerde Reactoren, Onderzoeksreactoren, Gas Gecombineerd, Kolen, Warmtekrachtkoppeling).
Ons doel is om onze klanten altijd te helpen voldoen aan hun hoge veiligheidsnormen, door efficiënte inspectieoplossingen voor te stellen op basis van wereldwijde diensten die kosten verlagen en procesefficiëntie verhogen, waardoor industriële installaties en energieopwekking veilig, efficiënt en uitstekend kunnen opereren.10-30 dagen afhankelijk van de bestelhoeveelheid.3.Wat is uw garantieperiode?Eén jaar na leverdatum.4.Is OEM/ODM beschikbaar?
![]()
![]()