De LS 5VDC is goed geschikt voor het detecteren van lekkage en corrosie in een harde omgeving die intrinsieke veiligheid vereist
en voor het toezicht op de gezondheid van structuren, zoals pijpleidingen, schepen, bruggen, enz.
| Technische specificaties | |
| Resonantiefrequentie Ref V/(m/s) | 35 kHz |
| Frequentiebereik | 15 kHz-70 kHz |
| Gevoeligheid Peak Ref V/(m/s) | > 65 dB |
| Integrale voorversterker | 26 dB 5V |
| Voorversterker. Impedantie | 50Ω |
| Werktijd. | -20 tot 50°C |
| Grootte(DxH) | 22 × 42,6 mm |
| Gewicht | 54 g |
| Materiaal van de zaak | SUS-304 |
| Gezichtsmateriaal | van keramiek |
| Beschermingsgraad | IP62 |
| Verbinding | SMA |
| Locatie van de connector | Zijde |
| Accessoires | |
| Model van de signaalkabel | RG178/RG316 |
| Houding | M36 |
![]()
Sensorgegevensblad
Shanghai Liangui Technology Co., Ltd. is toegewijd aan het bevorderen van de welvaart en ontwikkeling van de wereld door middel van technologie, met de nadruk opIk...intelligentEuitrusting &Eenutomatie Oplossingenom om ondernemingen te helpenverbeteren PrOductieprocesende kosten minimaliseren.
We zijn een intelligente apparatuur.a.uitmaatsoplossingintegratiedienstverlener.Ons bedrijf heeft een professioneel buitenlandse handel verkoopteam en een ervaren technisch ondersteunend team, de principes van ons teamwerk is klant eerste en snelle oplossing.NDTTdeDe uitrusting, AkoestischEmissieTverbouwenIk...instrumentenIk...industriëleRde volgende:MEconomisch enEelektrischeEverpakkingenzovoort.
Onze NDTdedeverdelingis gespecialiseerd in de O & O, productie, verkoop en technische toepassing vanEenkoestischEmissieTverbouwenIk...instrumenten,UUltrasoniekFwetDector,UUltrasoniekTHicknessGAugeHet onderzoek en ontwikkelingsteam heeft de mogelijkheidOntwikkeling van sensoren, elektronische meetsoftware en -hardware, kunnen we ook aanpassenNiet-standaardGeautomatiseerde en gerobotiseerde inspectieapparatuurOnze producten worden voornamelijk gebruikt inIndustriële sector(Luchtvaart, spoorwegen, auto's, olie en gas, verwerkende industrie, procesindustrie) enEnergieopwekking(Hernieuwbare energie, kernenergie, nieuwe reactoren, geavanceerde reactoren, onderzoeksreactoren, gascombinatie, steenkool, cogeneratie).
Ons doel is om onze klanten te helpen hun behoeften te vervullen.hoge veiligheidsnormen, waarin wordt voorgesteldefficiënte inspectieoplossingenop basis van wereldwijde diensten diekosten te verlagen en de efficiëntie van het proces te verhogen, makenindustriële installatiesenelektriciteitsopwekkingte bedienenveilig, efficiëntenUitstekend..Onze belangrijkste producten AE systeem en instrumenten zijn verkocht aan China, de VS, het Verenigd Koninkrijk, Brazilië, Indonesië en zo verder,die het vertrouwen en de steun van klanten van over de hele wereld met een uitstekende reputatie te winnen.
![]()
Gebruik volgens ISO12714 (ASTM E1781, GB/T19801) de door het Instituut voor Metrologie gekalibreerde standaardsensor
De sensor is een referentiesensor. Het door het bedrijf ontwikkelde systeem voor de kalibratie van akoestische emissies wordt gebruikt voor de secundaire kalibratie.aankoopinstrument, en testsoftware, en de kalibratie methode maakt gebruik van oppervlaktegolf geluidsveld kalibratie.
We zijn de enige NDT instrumenten R & D en fabrikant in China.
1Wat is de prijs?
FOB Guangzhou.
2Wat is de garantie?
12 maanden na verzenddatum
3Wat is de leveringsdatum?
10-30 dagen na ontvangst van de T/T betaling.
4.Hoe om te gaan met het defecte onderdeel als het de garantieperiode overschrijdt?
De klant kan de defecte onderdelen terugsturen voor onze testen en onderhoud, alle logistieke kosten moeten voor rekening van de klant komen.