| Technische specificaties | |
| Resonantiefrequentie Ref V/(m/s) | 80 kHz |
| Frequentiebereik | 20 kHz-180 kHz |
| Gevoeligheid Peak Ref V/(m/s) | > 70 dB |
| Werktijd. | -20 tot 80°C |
| Grootte(DxH) | 19 × 19,5 mm |
| Gewicht | 33 g |
| Materiaal van de zaak | SUS-304 |
| Gezichtsmateriaal | van keramiek |
| Beschermingsgraad | IP62 |
| Verbinding | M5 |
| Locatie van de connector | Zijde |
| Accessoires | |
| Model van de signaalkabel | RG178/RG316 |
| Houding | M20A |
| Voorversterker | PAS/PAV |
![]()
Shanghai Liangui Technology Co., Ltd. is toegewijd aan het bevorderen van de welvaart en ontwikkeling van de wereld door middel van technologie, met de nadruk opIk...intelligentEuitrusting &Eenutomatie Oplossingenom om ondernemingen te helpenverbeteren PrOductieprocesende kosten minimaliseren.
We zijn een intelligente apparatuur.a.uitmaatsoplossingintegratiedienstverlener.Ons bedrijf heeft een professioneel buitenlandse handel verkoopteam en een ervaren technisch ondersteunend team, de principes van ons teamwerk is klant eerste en snelle oplossing.NDTTdeDe uitrusting, AkoestischEmissieTverbouwenIk...instrumentenIk...industriëleRde volgende:MEconomisch enEelektrischeEverpakkingenzovoort.
Onze NDTdedeverdelingis gespecialiseerd in de O & O, productie, verkoop en technische toepassing vanEenkoestischEmissieTverbouwenIk...instrumenten,UUltrasoniekFwetDector,UUltrasoniekTHicknessGAugeHet onderzoek en ontwikkelingsteam heeft de mogelijkheidOntwikkeling van sensoren, elektronische meetsoftware en -hardware, kunnen we ook aanpassenNiet-standaardGeautomatiseerde en gerobotiseerde inspectieapparatuurOnze producten worden voornamelijk gebruikt inIndustriële sector(Luchtvaart, spoorwegen, auto's, olie en gas, verwerkende industrie, procesindustrie) enEnergieopwekking(Hernieuwbare energie, kernenergie, nieuwe reactoren, geavanceerde reactoren, onderzoeksreactoren, gascombinatie, steenkool, cogeneratie).
Ons doel is om onze klanten te helpen hun behoeften te vervullen.hoge veiligheidsnormen, waarin wordt voorgesteldefficiënte inspectieoplossingenop basis van wereldwijde diensten diekosten te verlagen en de efficiëntie van het proces te verhogen, makenindustriële installatiesenelektriciteitsopwekkingte bedienenveilig, efficiëntenUitstekend..Onze belangrijkste producten AE systeem en instrumenten zijn verkocht aan China, de VS, het Verenigd Koninkrijk, Brazilië, Indonesië en zo verder,die het vertrouwen en de steun van klanten van over de hele wereld met een uitstekende reputatie te winnen.
![]()
1Wat is het handelsmerk van uw bedrijf?
Vervaardiging en handel.
2Wat is uw levertijd?
10-30 dagen volgens verschillende bestelhoeveelheid.
3Wat is uw garantie?
Eén jaar na de leveringsdatum.
4Is OEM/ODM beschikbaar?
- Ja, dat is het.