G80/1is een passieve piezo-elektrische akoestische emissie sensor.De lage frequentie maakt het geschikt voor
het monitoren van grote voorwerpen of voorwerpen van sterk verzwakkend materiaal, zoals beton, staal en geologische
Het kan ook worden gebruikt voor de controle van lekkage van drukvaten en voor de detectie van gedeeltelijke ontlading.
| Technische specificaties | |
| Resonantiefrequentie Ref V/(m/s) | 80 kHz |
| Frequentiebereik | 20 kHz-180 kHz |
| Gevoeligheid Peak Ref V/(m/s) | > 70 dB |
| Werktijd. | -20 tot 80°C |
| Grootte(DxH) | 19 × 19,5 mm |
| Gewicht | 59 g |
| Materiaal van de zaak | SUS-304 |
| Gezichtsmateriaal | van keramiek |
| Beschermingsgraad | IP68 |
| Verbinding | BNC op integrale kabel |
| Locatie van de connector | Zijde |
| Accessoires | |
| Model van de signaalkabel | SYV-50-3/ STYV-50-2 |
| Houding | M20A |
| Voorversterker | PAS/PAV |
![]()
Shanghai Liangui Technology Co., Ltd. is toegewijd aan het bevorderen van de welvaart en ontwikkeling van de wereld door middel van technologie, met de nadruk opIk...intelligentEuitrusting &Eenutomatie Oplossingenom om ondernemingen te helpenverbeteren PrOductieprocesende kosten minimaliseren.
We zijn een intelligente apparatuur.a.uitmaatsoplossingintegratiedienstverlener.Ons bedrijf heeft een professioneel buitenlandse handel verkoopteam en een ervaren technisch ondersteunend team, de principes van ons teamwerk is klant eerste en snelle oplossing.NDTTdeDe uitrusting, AkoestischEmissieTverbouwenIk...instrumentenIk...industriëleRde volgende:MEconomisch enEelektrischeEverpakkingenzovoort.
Onze NDTdedeverdelingis gespecialiseerd in de O & O, productie, verkoop en technische toepassing vanEenkoestischEmissieTverbouwenIk...instrumenten,UUltrasoniekFwetDector,UUltrasoniekTHicknessGAugeHet onderzoek en ontwikkelingsteam heeft de mogelijkheidOntwikkeling van sensoren, elektronische meetsoftware en -hardware, kunnen we ook aanpassenNiet-standaardGeautomatiseerde en gerobotiseerde inspectieapparatuurOnze producten worden voornamelijk gebruikt inIndustriële sector(Luchtvaart, spoorwegen, auto's, olie en gas, verwerkende industrie, procesindustrie) enEnergieopwekking(Hernieuwbare energie, kernenergie, nieuwe reactoren, geavanceerde reactoren, onderzoeksreactoren, gascombinatie, steenkool, cogeneratie).
Ons doel is om onze klanten te helpen hun behoeften te vervullen.hoge veiligheidsnormen, waarin wordt voorgesteldefficiënte inspectieoplossingenop basis van wereldwijde diensten diekosten te verlagen en de efficiëntie van het proces te verhogen, makenindustriële installatiesenelektriciteitsopwekkingte bedienenveilig, efficiëntenUitstekend..Onze belangrijkste producten AE systeem en instrumenten zijn verkocht aan China, de VS, het Verenigd Koninkrijk, Brazilië, Indonesië en zo verder,die het vertrouwen en de steun van klanten van over de hele wereld met een uitstekende reputatie te winnen.
![]()
V1: Wat is de prijsvoorwaarde?
A1: FOB Shanghai/Guangzhou/Shenzhen
V2: Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
A2: T/T overschrijving, Alibaba Trade Assurance enzovoort. Normaal gesproken 50% aanbetaling bij post, 50% saldo voor verzending.
Q3: Hoe zit het met uw specifieke garantie dienst?
A3: Al onze producten worden voorzien van een garantieperiode van één jaar, na-verkoop telefoontjes zijn 24 uur per dag in dienst en onmiddellijke reactie tijdens het werk
Q4: Bent u een handelsonderneming of een fabriek?
A4: Wij zijn een groep bedrijf met 5 fabrieken in Shanghai, Jiangsu en Guangdong.We zijn een intelligente uitrusting & automatiseringsoplossingen integratie dienstverlener.
Q5: Controleer je al je goederen voor levering?
A5: Ja, elk onderdeel van de instrumenten moet strikt worden gecontroleerd voordat het de fabriek verlaat.
Als u nog meer vragen heeft, kunt u contact met ons opnemen.