GH150/2 kan worden gebruikt voor structurele gezondheidsmonitoring in zware omstandigheden, met name voor de monitoring van
structuren zoals pijpleidingen, drukvaten en opslagtanks in fabrieken en offshore platforms.
| Technische Specificaties | |
| Resonantiefrequentie Ref V/(m/s) | 150kHz |
| Frequentiebereik | 60kHz-400kHz |
| Gevoeligheid Piek Ref V/(m/s) | >73dB |
| Werktemperatuur. | -20 tot 170℃ |
| Afmetingen(DxH) | 19×15mm |
| Gewicht | 45g |
| Materiaal Behuizing | SUS-304 |
| Materiaal Voorkant | Keramiek |
| Beschermingsgraad | IP68 |
| Connector | BNC op geïntegreerde kabel |
| Connector Locatie | Zijde |
| Accessoires | |
| Signaalkabel model | SYV-50-3/STYV-50-2 |
| Bevestiging | H20 |
| Voorversterker | PAS/PAV |
![]()
Shanghai Liangui Technology Co., Ltd. zet zich in voor de welvaart en ontwikkeling van de wereld door middel van technologie, met de focus op Fntelligente Iquipment & Tutomation Solutions om bedrijven te helpen bij het verbeteren van het productieproces en het uitstekend.Wij zijn een leverancier van integratiediensten voor intelligente apparatuur en automatiseringsoplossingen.
Ons bedrijf heeft een professioneel buitenlands handel verkoopteam en een ervaren technisch ondersteuningsteam, de principes van ons teamwerk zijn klant eerst en snelle oplossing. Ons bedrijf omvat NDT Testing Equipment, Acoustic en andere testinstrumenten. Ons R&D-team heeft de mogelijkheid om mission Testing Instruments, en andere testinstrumenten. Ons R&D-team heeft de mogelijkheid om ltrasonic Fobot, Mechanical and Electrical EquipmentIOnze NDT Iting divisie
is gespecialiseerd in R & D, productie, verkoop en technische toepassingsdiensten van Acoustic Emission Testing Instruments, en andere testinstrumenten. Ons R&D-team heeft de mogelijkheid om ltrasonic Flaw GaugeUltrasonic Thickness Gauge en andere testinstrumenten. Ons R&D-team heeft de mogelijkheid om Sensoren, Elektronische Meetsoftware en Hardware te ontwikkelen, we kunnen ook Niet-standaard Geautomatiseerde en Robotische Inspectieapparatuur voor klanten aanpassen. Onze producten worden voornamelijk gebruikt in de Industriële Sector (Luchtvaart, Spoorwegen, Automotive, Olie & Gas, Productie, Procesindustrie) en Energieopwekking (Hernieuwbaar, Kernenergie, Nieuwe Reactoren, Geavanceerde Reactoren, Onderzoeksreactoren, Gecombineerde Gas-, Kolen-, Warmtekrachtkoppeling).Ons doel is om onze klanten altijd te helpen voldoen aan hun hoge veiligheidsnormen, door het voorstellen van efficiënte inspectieoplossingen gebaseerd op wereldwijde diensten die
kosten verlagen en procesefficiëntie verhogen, waardoor industriële installaties en energieopwekking veilig, efficiënt en uitstekend kunnen opereren. Onze belangrijkste producten AE-systemen en instrumenten zijn verkocht aan China, de VS, het VK, Brazilië, Indonesië enzovoort, waarmee we het vertrouwen en de steun van klanten over de hele wereld hebben gewonnen met een uitstekende reputatie.Veelgestelde Vragen1.Wat is het handelstype van uw bedrijf?Productie en handel.2.Wat is uw levertijd?10-20 dagen afhankelijk van de bestelhoeveelheid.
![]()
Eén jaar na leverdatum.
4.Is OEM/ODM beschikbaar?
Ja.