De GSI150 is zeer geschikt voor het detecteren van apparatuur in moeilijke omgevingen die intrinsieke veiligheid vereisen.voor
detectie van scheuren en storingen van metalen apparatuur en bewakingsstructuren zoals pijpleidingen, vaten, bruggen, enz.
| Technische specificaties | |
| Resonantiefrequentie Ref V/(m/s) | 150 kHz |
| Frequentiebereik | 60 kHz-400 kHz |
| Gevoeligheid Peak Ref V/(m/s) | > 73 dB |
| Integrale voorversterker | 26 dB5V |
| Voorversterker. Impedantie | 50Ω |
| Werktijd. |
Sensor: -20 tot 170°C Voorversterker: -20 tot 50°C |
| Grootte(DxH) |
Sensor:21.7x25 mm Voorversterker:19×14 mm |
| Gewicht | 26 g |
| Materiaal van de zaak | SUS-304 |
| Gezichtsmateriaal | van keramiek |
| Beschermingsgraad | IP68 |
| Verbinding | SMA |
| Locatie van de connector | Boven op de voorversterker |
| Accessoires | |
| Model van de signaalkabel | RG178/RG316 |
![]()
Shanghai Liangui Technology Co., Ltd. is toegewijd aan het bevorderen van de welvaart en ontwikkeling van de wereld door middel van technologie, met de nadruk opIk...intelligentEuitrusting &Eenutomatie Oplossingenom om ondernemingen te helpenverbeteren PrOductieprocesende kosten minimaliseren.
We zijn een intelligente apparatuur.a.uitmaatsoplossingintegratiedienstverlener.Ons bedrijf heeft een professioneel buitenlandse handel verkoopteam en een ervaren technisch ondersteunend team, de principes van ons teamwerk is klant eerste en snelle oplossing.NDTTdeDe uitrusting, AkoestischEmissieTverbouwenIk...instrumentenIk...industriëleRde volgende:MEconomisch enEelektrischeEverpakkingenzovoort.
Onze NDTdedeverdelingis gespecialiseerd in de O & O, productie, verkoop en technische toepassing vanEenkoestischEmissieTverbouwenIk...instrumenten,UUltrasoniekFwetDector,UUltrasoniekTHicknessGAugeHet onderzoek en ontwikkelingsteam heeft de mogelijkheidOntwikkeling van sensoren, elektronische meetsoftware en -hardware, kunnen we ook aanpassenNiet-standaardGeautomatiseerde en gerobotiseerde inspectieapparatuurOnze producten worden voornamelijk gebruikt inIndustriële sector(Luchtvaart, spoorwegen, auto's, olie en gas, verwerkende industrie, procesindustrie) enEnergieopwekking(Hernieuwbare energie, kernenergie, nieuwe reactoren, geavanceerde reactoren, onderzoeksreactoren, gascombinatie, steenkool, cogeneratie).
Ons doel is om onze klanten te helpen hun behoeften te vervullen.hoge veiligheidsnormen, waarin wordt voorgesteldefficiënte inspectieoplossingenop basis van wereldwijde diensten diekosten te verlagen en de efficiëntie van het proces te verhogen, makenindustriële installatiesenelektriciteitsopwekkingte bedienenveilig, efficiëntenUitstekend..Onze belangrijkste producten AE systeem en instrumenten zijn verkocht aan China, de VS, het Verenigd Koninkrijk, Brazilië, Indonesië en zo verder,die het vertrouwen en de steun van klanten van over de hele wereld met een uitstekende reputatie te winnen.
![]()
1Wat is de prijs?
FOB Guangzhou.
2Wat is de garantie?
12 maanden na verzenddatum
3Wat is de leveringsdatum?
10-30 dagen na ontvangst van de T/T betaling.
4.Hoe om te gaan met het defecte onderdeel als het de garantieperiode overschrijdt?
De klant kan de defecte onderdelen terugsturen voor onze testen en onderhoud, alle logistieke kosten moeten voor rekening van de klant komen.
Als u nog meer vragen heeft, kunt u contact met ons opnemen.