GH150 is geschikt voor gebruik in ruwe omgevingen zoals kerncentrales en voor het detecteren van metaal
apparatuur zoals drukvaten, tanks, leidingen, enz.
| Technische specificaties | |
| Resonantiefrequentie Ref V/(m/s) | 150 kHz |
| Frequentiebereik | 60 kHz-400 kHz |
| Gevoeligheid Peak Ref V/(m/s) | > 60 dB |
| Werktijd. | -20 tot 600°C |
| Grootte(DxH) | 19 × 19,5 mm |
| Gewicht | 125 g |
| Materiaal van de zaak | Roestvrij Invar staal |
| Gezichtsmateriaal | Roestvrij Invar staal |
| Beschermingsgraad | IP68 |
| Verbinding | BNC op integrale kabel |
| Locatie van de connector | Zijde |
| Accessoires | |
| Model van de signaalkabel | SYV-50-3/STYV-50-2 |
| Houding | H20 |
| Voorversterker | PAS/PAV |
![]()
Shanghai Liangui Technology Co., Ltd. is toegewijd aan het bevorderen van de welvaart en ontwikkeling van de wereld door middel van technologie, met de nadruk opIk...intelligentEuitrusting &Eenutomatie Oplossingenom om ondernemingen te helpenverbeteren PrOductieprocesende kosten minimaliseren.
We zijn een intelligente apparatuur.a.uitmaatsoplossingintegratiedienstverlener.Ons bedrijf heeft een professioneel buitenlandse handel verkoopteam en een ervaren technisch ondersteunend team, de principes van ons teamwerk is klant eerste en snelle oplossing.NDTTdeDe uitrusting, AkoestischEmissieTverbouwenIk...instrumentenIk...industriëleRde volgende:MEconomisch enEelektrischeEverpakkingenzovoort.
Onze NDTdedeverdelingis gespecialiseerd in de O & O, productie, verkoop en technische toepassing vanEenkoestischEmissieTverbouwenIk...instrumenten,UUltrasoniekFwetDector,UUltrasoniekTHicknessGAugeHet onderzoek en ontwikkelingsteam heeft de mogelijkheidOntwikkeling van sensoren, elektronische meetsoftware en -hardware, kunnen we ook aanpassenNiet-standaardGeautomatiseerde en gerobotiseerde inspectieapparatuurOnze producten worden voornamelijk gebruikt inIndustriële sector(Luchtvaart, spoorwegen, auto's, olie en gas, verwerkende industrie, procesindustrie) enEnergieopwekking(Hernieuwbare energie, kernenergie, nieuwe reactoren, geavanceerde reactoren, onderzoeksreactoren, gascombinatie, steenkool, cogeneratie).
Ons doel is om onze klanten te helpen hun behoeften te vervullen.hoge veiligheidsnormen, waarin wordt voorgesteldefficiënte inspectieoplossingenop basis van wereldwijde diensten diekosten te verlagen en de efficiëntie van het proces te verhogen, makenindustriële installatiesenelektriciteitsopwekkingte bedienenveilig, efficiëntenUitstekend..Onze belangrijkste producten AE systeem en instrumenten zijn verkocht aan China, de VS, het Verenigd Koninkrijk, Brazilië, Indonesië en zo verder,die het vertrouwen en de steun van klanten van over de hele wereld met een uitstekende reputatie te winnen.
V: Hoe lang zal u de klant het antwoord geven?
A: Wij nemen spoedig contact met u op.
V: Hoe zit het met de kwaliteit van de producten?
A: We hebben de certificaten van ISO en CE. We kunnen onze certificaten naar u sturen voor uw referentie.
V: Wat is de prijs van het product?
A: Zoals we allemaal geloven is de kwaliteit het belangrijkste.
V: Hoe zit het met de levertijd?
A: De meeste van onze producten zijn op voorraad, na het testen tot uw levering, is de levertijd ongeveer 5-7 dagen.
V: Kunnen we uw fabriek bezoeken?
A: Natuurlijk, u kunt onze fabriek bezoeken.
V: Hoe lang is de garantie?
A: 12 maanden. Garantieperiode zonder onderhoud.